Met Groenteman in de kast

Met Groenteman in de kast

de Volkskrant

In Met Groenteman in de kast gaat Gijs Groenteman iedere week in gesprek met iemand die hem op de een of andere manier heeft verwonderd of is opgevallen. Ooit begonnen in de illustratieve archiefkast op de redactie van de Volkskrant. Nu opgenomen in een hypermoderne studio of bij de gasten thuis.

Onze journalistiek steunen? Dat kan het beste met een (digitaal) abonnement op de Volkskrant, daarvoor ga je naar  www.volkskrant.nl/podcastactie

Presentatie: Gijs Groenteman

Redactie en montage: Julia van Alem

Eindredactie: Corinne van Duin

 

 

Categorieën: Kunst

Luister naar de laatste aflevering:

Lucky Fonz III heeft recent zijn album 'De zachte krachten' uitgebracht, waarvan hij twee liedjes speelt in de archiefkast. Samen met Gijs Groenteman bespreekt hij wat die zachte krachten in het leven precies zijn, en praten ze over het streven naar succes en het verschil tussen depressie en existentiële twijfel.

Bekijk ook de video. 

Presentatie: Gijs Groenteman
Redactie en montage: Julia van Alem
Video: Lisette Spiegeler
Eindredactie: Corinne van Duin, April van de Griendt

See omnystudio.com/listener for privacy information.

Vorige afleveringen

  • 642 - Lucky Fonz III, muzikant: ‘Ik heb niks met het romantiseren van lijden voor de kunst’ 
    Wed, 15 Apr 2026
  • 641 - Robert Serry, oud-diplomaat: ‘Trump is volstrekt vastgelopen in Iran, en de gevolgen zijn voor ons’ 
    Wed, 08 Apr 2026
  • 640 - Rosalie Dielesen, schrijver: ‘Het gaat steeds vaker over spijtmoeders, maar zelden over hun kinderen’ 
    Wed, 01 Apr 2026
  • 639 - Olcay Gulsen, ondernemer: ‘Ik ben soft met een grote mond’ 
    Wed, 25 Mar 2026
  • 638 - Catherine de Vries, politicoloog: ‘Mijn vader voelde zich verlaten door de politiek, en koos toen voor de PVV’ 
    Wed, 18 Mar 2026
Meer afleveringen weergeven

Meer Belgische kunstpodcasts

Meer internationale kunstpodcasts

Kies een categorie