Top Albania Radio

Top Albania Radio

Top Albania Radio

Top Albania Radio promovon muzikën më të zgjedhur shqiptare dhe të huaj, me edicionet informative dhe një larmi programesh kulturore

Categorieën: Muziek

Luister naar de laatste aflevering:

E ftuar në emisionin “Pardon My French” ka qenë aktorja e njohur, Olta Gixhari. Ajo ka zbuluar më shumë detaje nga karriera e saj edhe për projektet që ajo do të jetë e angazhuar si filmi “Në Kuadër të Dashurisë” dhe spektakli “Dancing With The Stars” dhe jo vetëm…

Vorige afleveringen

 • 3196 - Si ka qenë për Olta Gixharin të punonte në film me Luiz Ejllin?! Aktorja zbulon gjithçka: “E përpunonim të dy…” 
  Thu, 28 Sep 2023 - 0h
 • 3195 - “Sa skandal është ai”, Visjan Ukcenaj ofendon moderatorët! 
  Thu, 28 Sep 2023
 • 3194 - Maratona e Tiranës, Gjergj Muzaka tregon organizimin e këtij viti dhe jep këshillat e tij! 
  Wed, 27 Sep 2023 - 0h
 • 3193 - Si ka lindur “Isabel”? Martin Pano zbulon gjithçka në Top Albania Radio! 
  Tue, 26 Sep 2023 - 0h
 • 3192 - Zyrtarët shqiptarë që shkojnë me parukierë në mbledhjet ndërkombëtare… 
  Tue, 26 Sep 2023 - 0h
Meer afleveringen weergeven

Meer Belgische muziekpodcasts

Meer internationale muziekpodcasts

Kies een categorie